Сім спортсменів з Дніпропетровщини стали призерами Кубка України з вітрильного спорту

31 Лип 2023 12:59 | Обласні новини

У Дніпрі завершився Кубок України з вітрильного спорту. Протягом п’яти днів учасники змагалися за першість. Дніпропетровщину представляли 14 спортсменів. Сім з них стали призерами змагання. Вибороли одну золоту, по три срібні та бронзові медалі. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

«Дніпропетровщина знову показує високі результати у вітрильному спорті. Наші спортсмени гідно представили область. Згодом вони візьмуть участь у Чемпіонаті України. Вітаємо і бажаємо нових перемог!» – зазначив директор департаменту молоді і спорту Дніпропетровської ОВА Олександр Пшеничников.

Загалом у Кубку України взяли участь 30 найсильніших спортсменів з семи регіонів та Києва. Змагалися на яхтах олімпійського класу.

У класі 470 «срібло» вибороли Єгор Самарін і Єлизавета Василенко. Бронзові медалі отримали Андрій Герасименко та Софія Лижечко.

Срібну нагороду у класі ILCA7 здобув Данило Райчук.

Переможцем класу IQFoil став Олександр Менделенко. А «бронзою» відзначили Андрія Гусенка.