Новое на сайте
Интервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

Перший завод-переселенець Дніпропетровщини випустив стартові 10 тонн продукції

Перший завод-переселенець Дніпропетровщини випустив стартові 10 тонн продукції
12 Мая 2022 13:40 | Областные новости

Краматорський завод спеціального кріплення першим евакуювався на Дніпропетровщину із зони бойових дій. Тут працює півтора тижні.

На новому місці компанія випустила 10 тонн продукції. Це різні складні гвинти для гірничо-металургійного обладнання, важкого машинобудування. Уже пішли партії на продаж в Україні та за кордоном.

 Підприємство розташувалося в одному з промислових цехів у Дніпрі. Директор Дмитро Алєксашов згадує, вісім років тому стартували з невеличкого ФОПу. Спочатку випускали кріплення для залізниці та будівельних компаній. Щороку на 30% нарощували потужності. Розширювали асортимент та ринок збуту. За місяць випускали до 100 тонн продукції. Мали річний обіг коштів до 50 млн грн.

«У нас було три цехи. Планували відкрити четвертий. А ще – побудувати сонячну електростанцію, аби не залежати від цін на енергоносії. Та війна внесла корективи. Довелося евакуюватися до більш безпечного місця. Переїхала майже половина колективу. Перевезли обладнання. Зараз працюємо над розробкою нових технологій. Переорієнтовуємося на європейський ринок», – розповів Дмитро Алєксашов.

Оставить комментарий

avatar
250