Новое на сайте

Интервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

У Дніпропетровській області підприємство отруювало грунт небезпечними відходами (фото)

У Дніпропетровській області підприємство отруювало грунт небезпечними відходами (фото)
11 Июн 2021 12:40 | Областные новости

Поліцейські Дніпропетровщини повідомили про підозру директорці підприємства, яка своїми діями спричинила державі збитки на понад 480 тисяч гривень. Не здійснюючи належним чином утилізацію продукції тваринництва, її вивозили на прилеглу до підприємства територію, чим завдали тяжкі наслідки для екології у регіоні.

Як з’ясувалося, одним із підприємств Дніпропетровщини, із недотриманням вимог природоохоронного законодавства, здійснювалося забруднення земельних ділянок азотом амонійним та нітратами, що підтверджується висновком проведеної правоохоронцями експертизи.

31 травня поліцейські Управлінням захисту інтересів суспільства і держави ГУНП в Дніпропетровській області спільно зі слідчими відділення поліції № 8 Дніпровського районного управління поліції та працівниками управління карного розшуку ГУНП в Дніпропетровській області, під процесуальним керівництвом Слобожанської окружної прокуратури провели чотири санкціоновані судом обшуки. Слідчі дії проводилися за місцем здійснення незаконної діяльності та у офісних приміщеннях підприємства, в результаті чого правоохоронці вилучили 2 системних блока, ноутбук, айпад, чорнову бухгалтерію, печатки, та понад 40 штампів підприємства та державних установ.

Оставить комментарий

avatar
250