Новое на сайтеИнтервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

Школярі Кам’янського вивчатимуть закони фізики шляхом експериментів

Школярі Кам’янського вивчатимуть закони фізики шляхом експериментів
7 Окт 2020 17:40 | Областные новости

6 жовтня у Кам’янському на базі Будинку дитячої творчості відбулося засідання круглого столу «Кар’єрний супровід молоді в контексті STEM-освіти», на якому було представлено німецький проєкт «Мініфеномента». Повідомляють у прес-службі міської ради.

Оригінальну освітню методику розробили в Німеччині. Її автор – професор Луц Фіззер. Основна ідея проєкту – повернути дітей з віртуального світу до реального, відволікти їх від гаджетів та показати, що природничі науки – це цікаво.

Голова Федерації організацій роботодавців Віктор Сергєєв акцентував увагу, що нині на ринку праці бракує саме технічних спеціалістів. А завдяки таким проєктам планується зацікавити дітей природничими науками. Адже вони на власному досвіді зможуть переконатися, скільки цікавого та непізнанного у реальному, а не в комп’ютерному світі. На таких стендах-станціях дитина сама може розпочати пізнання навколишнього світу, ставити питання та знаходити відповіді. Тобто, стати самостійно дослідником, а в майбутньому — вмотивовано підійти до вибору професії.

Оставить комментарий

avatar
250