Новое на сайте

Интервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

На Дніпропетровщині у спеку продовжують діяти обмеження

На Дніпропетровщині у спеку продовжують діяти обмеження
21 Авг 2020 16:40 | Областные новости

Із початку липня на автошляхах області виявили 408 порушників вагових норм у спеку. Загалом перевірили майже 3,7 тис вантажівок. Про це повідомили в управлінні взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Аби зберегти автошляхи Дніпропетровщини від руйнування, у спеку діють обмеження на рух вантажівок дорогами загального користування. Якщо температура повітря перевищує +28 градусів, фурам вагою понад 24 тони заборонено їздити з 08:00 до 23:00. Перечекати спеку вони можуть у місцях для відстою. Із серпня підрозділи поліції посилили контроль за дотриманням водіями температурного режиму. За порушення на перевізників очікують штрафи до 34 тис грн», – розповіли в управлінні взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Дніпропетровської ОДА.

Контролюють дотримання правил співробітники поліції та Укртрансбезпеки на 4 стаціонарних та 11 мобільних постах. Із початку липня перевірили майже 3,7 тис автівок та склали 408 адмінпротоколів на порушників. За перевезення вантажу із перевищенням вагових обмежень нарахували майже 6,9 тис євро плати за проїзд.

Оставить комментарий

avatar
250