Спортсмени з Дніпропетровщини здобули 24 медалі на всеукраїнському чемпіонаті з веслувального слалому

Джерело: ДніпроОДА

10 Сер 2020 12:56 | Обласні новини

11 золотих, 2 срібні та 11 бронзових медалей. А ще – друге місце у загальнокомандному заліку. Такі досягнення спортсменів Дніпропетровщини на чемпіонаті України з веслувального слалому серед юніорів. Про це повідомив начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Пшеничников.

«Чемпіонат України з веслувального слалому серед юніорів проходив у селі Мигія Миколаївської області. Дніпропетровщину на ньому представляли 18 спортсменів. Наші веслувальники показали гарні результати – здобули 24 медалі. За підсумками чемпіонату команда Дніпропетровської області посіла друге загальнокомандне місце», – зазначив начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Олександр Пшеничников.

Веслувальний слалом – один з видів спортивного веслування. Передбачає греблю на байдарках та проходження дистанцій на швидкості на річках з порогами або спеціально облаштованих водоймах.