Новое на сайтеИнтервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

У Дніпрі можна побачити унікальні панно та дерев’яні ікони (Фото)

У Дніпрі можна побачити унікальні панно та дерев’яні ікони (Фото)
7 Авг 2020 17:40 | Областные новости

«Капсули» та «Різцем народжені думки» — мешканців області запрошують до Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д. Яворницького на виставки дерев’яних скульптур. Побачити їх можна буде вже з 8 серпня. Вхід – вільний, повідомила начальниця управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Наталія Першина.

«Вже цієї суботи в історичному музеї ім. Д. Яворницького відкриваються дві виставки різьбленої скульптури. Автор «Капсул» – Заслужений майстер народної творчості України з Луганська В’ячеслав Козак. Серед найцікавіших його робіт – інтер’єрні панно та дерев’яні ікони. Також у музеї презентують виставку «Різцем народжені думки». Там представлена творчість батька й сина Миколи та Андрія Карпенків», – розповіла начальниця управління культури, національностей та релігій Дніпропетровської ОДА Наталія Першина.

Відкриття відбудеться 8 серпня о 17:00. Переглянути виставки можна буде з 11:00 до 16:45 щодня, окрім понеділка. Відвідувачів чекають за адресою: м. Дніпро, просп. Д. Яворницького, 16. Довідки за телефоном: 066-100-29-80.

Оставить комментарий

avatar
250