Новое на сайте

Интервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

Спортивні осередки Покрова повертаються до роботи (Фото)

Спортивні осередки Покрова повертаються до роботи (Фото)
6 Авг 2020 19:40 | Областные новости

У період посиленого карантину в Україні були введені обмеження на роботу спортивних закладів. Нині ж спортивні осередки Покрова Дніпропетровської області поступово повертаються до роботи. Повідомляють у прес-службі міської ради.

З початком серпня розпочалися тренування й у вихованців Дитячо-юнацької спортивної школи ім. Дані Дідіка. Маленькі атлети відділень акробатики, гімнастики та футболу дуже радіють можливості повернутися на спортивні майданчики. Як зізнаються діти, за ці місяці вони дуже скучили за спортом і тренуваннями, тож з радістю приходять на заняття.

Задоволені й батьки, оскільки тепер дітлахи можуть спрямувати свою енергію в потрібне русло та з користю проводити час. Заняття в основному проводяться на відкритих майданчиках з дотриманням необхідних умов безпеки. Зокрема, тренери використовують захисні маски, проводиться обробка рук за допомогою санітайзерів.

Так само відновилися заняття у відділеннях КДЮСШ СК “Манганіт”. Їх також провели на відкритому повітрі. Майданчиком для тренувань став парк ім. Бориса Мозолевського.

Оставить комментарий

avatar
250