Новое на сайте

Интервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

На енергоблоках №2 та №4 Запорізької АЕС продовжуються ремонтні роботи

Источник: ЗАЕС

На енергоблоках №2 та №4 Запорізької АЕС продовжуються ремонтні роботи
8 Мая 2019 10:38 | Областные новости

На енергоблоках №2 та №4 Запорізької АЕС триває ремонтна кампанія 2019 року. На енергоблоці №2 йде 56 доба капітального ремонту, на енергоблоці №4 – 62 доба середнього ремонту. Всі роботи виконуються згідно з графіком.
За регламентними роботами на енергоблоці №2 в реакторному відділенні виконуються роботи з перевантаження палива. Здійснюється «суха» консервація парогенераторів №1,3. В ремонті знаходиться обладнання та механізми першої системи безпеки. В турбінному відділенні виконуються роботи за загальними нарядами на ремонт турбогенератора, обладнання машинного залу та блокової насосної станції. Продовжуються роботи з заміни конденсатора на новий, блочно-модульного виконання, виробництва АТ «Турбоатом».
В реакторному відділенні четвертого енергоблоку проводиться заміна силового живлення системи групового та індивідуального управління приводів системи управління і захисту реактора. В ремонті знаходиться обладнання та механізми першої системи безпеки. В турбінному відділенні виконуються роботи за загальними нарядами на ремонт турбогенератора, обладнання машинного залу та блокової насосної станції.
В даний момент на Запорізькій АЕС в роботі знаходяться 4 енергоблоки. Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає. Сумарна потужність генераторів становить 3 950 МВт.
З початку 2019 року Запорізька атомна електростанція вже виробила 13,3 млрд кВтг, а з початку експлуатації вироблено понад 1 трлн 144 млрд кВтг екологічно чистої електроенергії.
Основним завданням для колективу Запорізької АЕС є проведення планових ремонтів відповідно до графіка, забезпечення високої якості ремонтних робіт для подальшої надійної та безпечної експлуатації енергоблоків.
Запорізька АЕС функціонує надійно і безпечно.

Оставить комментарий

avatar
250