Про спортивні досягнення нікопольців

31 Жов 2023 17:02 | Новини Нікополя

29 жовтня в місті Дормаген (Німеччина) проходила першість округу Дюссельдорф з дзюдо, в якій прийняли участь близько 400 спортсменів. Вихованці НДЮСШ «Трубник» Олександр Фельдман серед юнаків U11 у ваговій категорії до 27 кг. і Михайло Фельдман серед юнаків U15 у ваговій категорії до 66 кг. стали чемпіонами змагань і піднялися на найвищу сходинку п’єдесталу. Всі переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями. Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів-викладачів Олександра Темураєва та Володимира Задорожного з перемогою!

З 28 по 29 жовтня в місті Самобор (Хорватія) проходив турнір з настільного тенісу. Вихованка НДЮСШ «Трубник» Дерлюк Анна серед дівчат U-15 стала чемпіонкою змагань, а серед дівчат U-17 виборола срібну медаль. Вітаємо Анну та її тренера-викладача Вадима Шевченка з успішним виступом!