Новое на сайте
Интервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

Стовідсоткове наповнення бюджету Пенсійного фонду гарантує своєчасність фінансування пенсійних виплат та проведення майбутніх перерахунків пенсій

Стовідсоткове наповнення бюджету Пенсійного фонду гарантує своєчасність фінансування пенсійних виплат та проведення майбутніх перерахунків пенсій
8 Июл 2022 15:25 | Новости Никополя

Про своєчасність фінансування пенсійних виплат та про зміни, що відбулися в пенсійному забезпеченні з 1 липня 2022 року, розповідає начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області Юрій Козак.

            Своєчасна сплата єдиного соціального внеску гарантує громадянам право на соціальний захист. В умовах воєнного стану чи змінилось відношення роботодавців до своїх обов’язків зі сплати єдиного внеску та забезпечення інтересів найманих працівників?

В умовах солідарної системи пенсійного страхування, яка нині діє в Україні, інтереси як майбутніх пенсіонерів, так і сьогоднішніх залежать від одного – своєчасної і в повному обсязі сплати роботодавцями єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нарахованої працівникам заробітної плати.

Органи Пенсійного фонду України здійснюють виплату пенсій за рахунок коштів, які надходять на пенсійне страхування, зокрема, від розмежування єдиного внеску.

З початком російської військової агресії деякі підприємства області призупинили виробництво через розрив логістичних шляхів збуту продукції, працівники перебувають на простої, відповідно єдиний внесок сплачується в меншому розмірі. Крім того, фізичним особам-підприємцям, згідно із чинним законодавством, дозволено не платити єдиний внесок. Однак, вони, в основному, дотримуються платіжної дисципліни.

Оставить комментарий

avatar
250