Новое на сайтеИнтервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

Зустріч Нікопольського міського голови з керівником Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні (EUACI)

Зустріч Нікопольського міського голови з керівником Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні (EUACI)
14 Июн 2022 09:55 | Новости Никополя

09 червня 2022 року відбулася двостороння зустріч Нікопольського міського голови Олександра САЮКА з керівником Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні (EUACI) паном Алланом Паг Крістенсеном в рамках Проєкту «Міста Доброчесності» (Фаза ІІ).

Сторони розпочали зустріч з вітання та слів подяки. Міський голова подякував за підтримку та допомогу, що надає Європейський Союз в цілому і  Королівство Данії зокрема, в цей нелегкий для країни час.

У ході зустрічі сторони обговорили ситуацію в місті, ключові виклики та плани на майбутнє.

Олександр САЮК у своєму виступі зазначив, що попри активну фазу російсько-української війни та перехід всіх політичних і громадських процесів у воєнну площину, в місті продовжується активна робота щодо забезпечення стабільної життєдіяльності мешканців міста та бізнесу.

Також, міський голова, акцентував увагу на тому, що впровадження нових інструментів доброчесності не втратило своєї актуальності та, що, в планах міської влади залишається також подальший розвиток працюючих систем, які були впроваджені в рамках Програми Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу.

Оставить комментарий

avatar
250