Спортсмени Запорізької АЕС – переможці чемпіонату Запорізької області «ArmWrestling»

Джерело: ЗАЕС

22 Лют 2022 08:38 | Новини Нікополя

На чемпіонаті Запорізької області «ArmWrestling», який відбувся в Бердянську, працівниця хімічного цеху Запорізької АЕС Лілія Панюкова в абсолютній категорії стала найсильнішою в армреслінгу і армліфтингу та завоювала дві золоті медалі.

Працівник експлуатаційного підрозділу ВП ЗАЕС Володимир Семенов на цих змаганнях в категорії 100+ кг виборов дві «бронзи» в армреслінгу (права та ліва руки).

У боротьбі взяли участь понад 100 спортсменів із Запорізької області, а також з інших міст України. «Родзинкою» став відбір найсильніших на чемпіонат України, який відбудеться у Полтаві на початку квітня.