Новое на сайте
Интервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

Служба головного метролога Запорізької АЕС діє в ногу з часом

Источник: ЗАЕС

Служба головного метролога Запорізької АЕС діє в ногу з часом
12 Фев 2022 08:01 | Новости Никополя

Минулий рік для колективу служби головного метролога в цілому був успішним. Усі заплановані заходи — виконано.

В рамках продовження терміну експлуатації була проведена первинна відомча повірка одинадцяти вимірювальних інформаційних систем на енергоблоці №5. Також фахівцями служби здійснено первинну відомчу повірку газоаналізаторів водню і кисню на воднево-кисневій станції №2 та кондуктометрів на другій азотно-кисневій станції, де виробляється медичний кисень.

За 2021 рік виконані усі умови договорів щодо повірки та калібрування засобів вимірювальної техніки в українських метрологічних центрах.

Минулого року служба головного метролога брала участь у проведенні оцінювання та визнання вимірювальних можливостей та технічної компетентності водно-радіохімічної лабораторії та еколого-хімічної лабораторії служби охорони навколишнього середовища.

Наприкінці року була організована участь вимірювальних лабораторій Запорізької АЕС у галузевих міжлабораторних порівняннях результатів вимірювань масових концентрацій речовин. Результати направлені до Українського науково-дослідного інституту екологічних проблем.

У 2021 році служба головного метролога Запорізької АЕС отримала від Держспоживслужби України новий санітарний паспорт для здійснення діяльності з джерелами іонізуючих випромінювань.

Оставить комментарий

avatar
250