Новое на сайте
Интервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

Атомна генерація України: всі 15 блоків в мережі

Источник: ЗАЕС

Атомна генерація України: всі 15 блоків в мережі
1 Фев 2022 15:35 | Новости Никополя

Українські атомні електростанції вперше за всю історію атомної енергетики України працюють всіма п’ятнадцятьма енергоблоками одночасно. Це дозволяє українській енергетичній системі впевнено і максимально стабільно проходити зимовий період.

Запорізькі атомники встановлюють рекорди з грудня минулого року.

Увесь грудень 2021 року Запорізька АЕС, вперше за 37-річну історію підприємства, несла навантаження, що дорівнює 100% встановленої потужності. Такий режим роботи дозволив виробити 4 млрд 532 млн кВтг електроенергії за місяць, що є абсолютним рекордом з початку експлуатації станції.

Щоб у найбільш холодну пору року мати максимальну кількість працюючих енергоблоків Енергоатом провів колосальний обсяг роботи, було заздалегідь налагоджено оптимальні цикли паливних та ремонтних кампаній. Оптимально збалансовано енергогенеруючі потужності з тим, щоб атомна генерація несла максимальне навантаження саме взимку.

Наразі Запорізька атомна електростанція продовжує працювати шістьма енергоблоками, безпечно та надійно виробляючи екологічно чисту електроенергію.

Задля підтримки промисловості та піклуючись про населення у найвідповідальніший зимовий період, Енергоатом задіяв усі свої потужності для допомоги об’єднаній енергетичній системі України, а Запорізька АЕС, як частина злагодженого механізму Компанії, працює надійно, безпечно, на 100%.

Оставить комментарий

avatar
250