Новое на сайтеИнтервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

У Дніпропетровській області зняли документальний фільм про вибух на Чорнобильській АЕС

Источник: ДніпроОДА

У Дніпропетровській області зняли документальний фільм про вибух на Чорнобильській АЕС
27 Апр 2021 10:33 | Новости Никополя

До роковин Чорнобильської катастрофи на Дніпропетровщині зняли документальний фільм. В основі – інтерв’ю, спогади ліквідаторів і переселенців із зони відчуження, архівні фото та відео. Про це повідомили в управлінні культури, туризму, національностей і релігій Дніпропетровської ОДА

«Наша задача була нагадати людям про трагедію, яка розділила життя багатьох на «до» і «після», – розповів режисер фільму Євген Тітаренко.

Відзняли майже 25 годин інтерв’ю – глибоких та душевних. Спілкувалися з ліквідаторами, пожежниками, інженерами, водіями. А ще – переселенцями з Прип’яті. Адже наша область після вибуху реактора прийняла понад 10 тис жителів міста, що стало «привидом».

Усі герої фільму – мешканці Дніпропетровщини. Їхні спогади змонтували у 40-хвилинне відео. Підсили кадрами хроніки. Все, аби максимально занурити глядачів у ті події.

«Область не стояла осторонь, коли вибухнув реактор Чорнобильської АЕС. Ліквідувати наслідки під радіаційне опромінення тоді вирушили майже 24 тис мешканців Дніпропетровщини. В живих нині залишилося менше половини», – додав Євген Тітаренко.

Фільм «Чорнобиль 35» покажуть місцеві телеканали. А ще його можна переглянути на YouTube-каналі режисера.

Телеканал «Відкритий» транслюватиме документалку сьогодні о 19.15.

Телеканал «ДніпроTV» – о 22.30.

Оставить комментарий

avatar
250