Вихованці спортивно-оздоровчого комплексу Запорізької АЕС – знову переможці

Джерело: ЗАЕС

13 Кві 2021 14:36 | Новини Нікополя

Вихованці спортивно-оздоровчого комплексу ВП ЗАЕС взяли участь в ІІ етапі кубку з плавання «Swim Sharks», який проходив в м. Кам’янське (Дніпропетровська область), де зайняли призові місця. Вперше в Україні змагання проходили в новому форматі – на 25 і 50 метрових басейнах.
В результаті багатоборства у 50-метровому басейні чемпіоном на дистанції 100 батт стала Мазур Мілана, на дистанціях 50 батт і 200 батт – вона виборола срібні медалі, а третє місце – на дистанції 200 комплексне плавання. Також у 50-метровому басейні ІІІ місце – у Пригода Анни – на дистанції 50 батт, Ніколаєнко Анастасії – на дистанції 100 на спині та Козирєва Григорія – на дистанції 100 батт.
У 25 метровому басейні срібло вибороли – Мазур Мілана на дистанціях 100 на спині і 200 батт, Пригода Анна – 200 батт та Ніколаєнко Анастасія – 100 батт.
Участь у змаганнях взяли спортсмени різних вікових груп з 2006 року народження і молодше, практично з усіх регіонів України.
Юних плавців тренує тренер-викладач плавального басейну Запорізької АЕС Микола Рафальський.