Новое на сайте


Интервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

«Первоцвіт-2021» в місті Нікополі

«Первоцвіт-2021» в місті Нікополі
10 Мар 2021 11:10 | Новости Никополя

Щороку, у весняний період, триває масова торгівля ранньоквітучими видами рослин, в тому числі занесених до Червоної книги України, які є рідкісними і перебувають під загрозою зникнення. Висока декоративність та ранній термін цвітіння таких видів рослин як підсніжник складчастий, білоцвіт весняний, цикламен Кузнєцова, шафран кримський, шафран весняний та інші призводить до того, що збут цих рослин виходить далеко за межі ареалу їх зростання. Масове збирання ранньоквітучих видів рослин призводить до знищення популяцій їх окремих видів.

Торгівля первоцвітами (як продаж так і купівля) є порушеннями законів України «Про Червону книгу України», «Про рослинний світ», «Про охорону навколишнього природного середовища».

Також інформуємо, що за порушення Порядку придбання чи збуту рослин, занесених до Червоної книги України, передбачена відповідальність за статтею 881 КУпАП у вигляді штрафу на суму від ста (1700) до двохсот п’ятнадцяти (3655) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією об’єктів тваринного або рослинного світу чи без такої.

Оставить комментарий

avatar
250