Юні спортсмени Запорізької АЕС вибороли призові місця на Чемпіонаті з вільної боротьби

Джерело: ЗАЕС

23 Лют 2021 15:34 | Новини Нікополя

Після тривалої перерви у тренуваннях і у проведенні змагань, пов’язаної з карантинними обмеженнями, юні спортсмени – вихованці спортивно-оздоровчого комплексу Запорізької АЕС дуже вдало виступили на відкритому Чемпіонаті з вільної боротьби у Мелітополі у різних вагових категоріях.
Вихованці тренерів Сергія Сарани, Віктора Вардугіна та Станіслава Тілініна вибороли в змаганнях такі призові місця: І місце – Микита Панченко (35 кг), ІІІ місце – Володимир Зикін (31 кг), ІІІ місце – Арсеній Черевко (64 кг), III місце – Максим Вааг (32 кг), III місце – Андрій Житній (55 кг).
Відкритий Чемпіонат з вільної боротьби у м. Мелітополь проводиться з метою пропаганди здорового способу життя, широкого залучення молоді до систематичних занять спортом, підвищення майстерності, укріплення дружніх стосунків, популяризації даного виду спорту та виявлення переможців.