Новое на сайте

Интервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

Відділу міжнародного співробітництва та технічної допомоги ВП ЗАЕС — 35 років

Источник: ЗАЕС

Відділу міжнародного співробітництва та технічної допомоги ВП ЗАЕС — 35 років
1 Окт 2020 12:59 | Новости Никополя

Міжнародне співробітництво — одна з важливих складових роботи Запорізької АЕС. В рамках цього співробітництва реалізуються різні програми — технічної допомоги, навчання фахівців, обміну досвідом, відбуваються місії підтримки.
Широка спеціалізація «міжнародників» станції, їх старанна та сумлінна праця, сприяють гідному іміджу Запорізької АЕС у світі. У відділі працює 13 осіб. Більшість — перекладачі. Це дружний згуртований колектив, перевірений часом та досвідом.
Міжнародна діяльність здійснюється в рамках міжнародних конвенцій з питань використання ядерної енергії, до яких приєдналася Україна, двосторонніх і багатосторонніх міжурядових угод, угод на рівні експлуатуючих організацій, двосторонніх партнерських угод між АЕС, міжнародних програм та проєктів у сфері атомної енергетики для забезпечення надійної і безпечної експлуатації ВП ЗАЕС, розвитку і зміцнення офіційних, науково-технічних і комерційних зв’язків та співпраці з закордонними партнерами, підвищення іміджу ВП ЗАЕС і ядерної галузі України в цілому.

Оставить комментарий

avatar
250