Афіша

Нові перемоги спортсменів Запорізької АЕС

Джерело: ЗАЕС

16 Вер 2020 08:00 | Новини Нікополя

На Чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное, що проходив у Вінниці, взяли участь енергодарські спортсмени – Людмила Бабак, Денис Давидов, Дмитро Кряж та Олександр Чехмістренко. За результатами змагань кожен з вихованців спортивно-оздоровчого комплексу Запорізької АЕС завоював «золото» всеукраїнської першості.
Чинна чемпіонка світу Людмила Бабак завоювала «золото» на дистанції 18 км (каное-одиночка) серед дорослих.
Денис Давидов виборов дві нагороди в марафоні на дистанції 26 км – «золото» (каное-одиночка) та «срібло» (каное-двійка) серед дорослих.
Серед молоді чемпіоном на дистанції 23 км (каное-одиночка) став Дмитро Кряж.
В категорії юніорів перше місце в марафоні на дистанції 23 км посів Олександр Чехмістренко (каное-одиночка).
Всього в змаганнях взяли участь 217 спортсменів з 17 областей України.
Вихованців спортивно-оздоровчого комплексу Запорізької АЕС відділення «Веслування на байдарках і каное» тренує Сергій Снежко – тренер вищої категорії.