Новое на сайте

Интервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

Майстерня міста Нікополь 2020 — ЕКО виставка.

Майстерня міста Нікополь 2020 — ЕКО виставка.
17 Авг 2020 15:39 | Новости Никополя

В цьому році Нікополь приєднався до програми малих грантів міжнародного проекту «Чисте повітря для України» (http://www.cleanair.org.ua), який з 2018 року реалізується спільними зусиллями чеської неурядової організації ARNIKA (https: //english.arnika .org) і коаліцією українських громадських екологічних організацій «Кампанія за чисте повітря в містах Східної України» за підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки в рамках TRANSITION Promotion Program.

Тому з 19 по 26 серпня в Нікополі, Марганці та Покрові пройдуть виставки екологічної тематики для популяризації громадського моніторингу повітря в Україні.
Громадська організація «Міжнародна екологічна безпека» є партнером і учасником проекту в містах Нікополь, Марганець та Покров і впроваджує в Нікопольському регіоні систему громадського моніторингу повітря в рамках грантового проекту — «Nikopol CLEAN Air Monitor». З квітня цього року вже було встановлено 5 станцій моніторингу (дані відображаються на сайті — https://eco-city.org.ua/), крім того планується зібрати 45 тис. грн. на придбання додаткових станцій моніторингу повітря, в тому числі з датчиками вимірювання радіаційного фону і мобільної станції моніторингу Sapphire-32.

Запрошуємо всіх жителів міста взяти участь в обговореннях, презентаціях, семінарах і майстер-класах, які будуть проходити з 19 по 26 серпня у Молодіжному сквері за підтримки Нікопольської міської ради.
Для підприємств та підприємців міста надається можливість участі у виставці-ярмарку в ці святкові дні. Підприємства, які підтримають цей проект, отримають можливість презентувати себе і свої товари та послуги.
А громадські організації міста запрошуються для проведення освітніх заходів і презентацій з актуальних для міста тем екологічного та соціального розвитку. Програма заходів буде сформована протягом тижня. З питань участі та проведення заходів в рамках цієї виставки звертайтесь за тел: 099-303-32-32 або на сторінку проекту в Nikopol CLEAN Air Monitor — проект мониторинга воздухаhttps://www.facebook.com/NikopolAirCLEAN

Також буде можливість прийняти участь та долучитися до обговорень в онлайні через платформу ZOMM
Вхід на захід НА УСІ ДНІ:
https://us02web.zoom.us/j/89119898019
Ідентифікатор конференції: 891 1989 8019
Проведення заходів приблизно з 15.00 до 19.00 кожного дня. Більше інформації буде у наступних анонсах.

Виставка буде проходити в Молодіжному сквері біля виконкому протягом тижня. Тут будуть встановлені інформаційні плакати, що розповідають про діяльність проекту, будуть представлені прилади громадського моніторингу повітря, а в мобільному будиночку будуть проходити семінари, презентації, майстер-класи та телемости за участю експертів з інших міст. Поруч на відкритому повітрі будуть розташовані стенди підприємств і громадських організацій, які підтримали проект. Одна з головних завдань виставки — презентувати нову розробку українського проекту EcoCity — унікальну мобільну станцію моніторингу атмосферного повітря Sapphire-32. Ця станція не вимагає стаціонарної фіксації, дозволяє цілодобово проводити незалежну оцінку якості атмосферного повітря в будь-якому місці по більш 15 параметрам. Sapphire-32 від EcoCity — це інноваційна розробка українських технічних експертів і молодих винахідників, школярів з Івано-Франківська, яка виведе на новий рівень адвокацію у сфері захисту прав громадян на чисте і безпечне повітря в Україні.
Також буде представлений онлайн-каталог «ЕКО свідомий і СОЦ відповідальний бізнес» — http://www.eco-csr.save-eco.world/ створений для Нікопольського регіону в рамках цього проекту силами школярів м Нікополя

Перший день (середа) 19 серпня
15.00 — відкриття виставки. Телеміст з містами учасниками проекту.
16.00 — 17,30 — Майстер клас «Планування комфортних громадських просторів в співпраці з владою та громадою»

Другий день (четвер) 20 серпня
Приблизно з 14.30 до 15.30 — Презентація станцій громадського моніторингу повітря
15.30- 17.00 — Круглий стіл «Чи можливо зберегти алею каштанів у Нікополі. Методи лікування дерев»

Третій день (п’ятниця) 21 серпня
Приблизно з 14. 00 — Соціальне підприємництво у Нікополі
16.00 — 18.00 — Як впровадити Шкільний громадський бюджет в Нікополі за моделью Ради Європи
З 14.00 до 19.00 — Майстер-класи під відкритим небом (звертайтесь для участі у програмі)

Четверний день (субота) — 22 серпня
Виставка-ярмарок, презентації підприємств, майстер-класи,
Концертна програма

П’я тий та шостий день (неділя та понеділок) — 23 та 24 серпня
Виставка-ярмарок, презентації підприємств, майстер-класи,
Концертна програма
Загальноміський захід до дня Незалежності України на Європейський площі (приблизно з 10.00 до 22.00)

Сьомий день (вівторок) — 25 серпня
Приблизно з 15.30 до 17.30 — Методика CivicLab проекту Ради Європи для розробки Стратегій міста Нікополь

Восьмий день (середа) — 26 серпня
13.00-15.00 — відкрите засідання Громадської екологічної ради при Дніпропетровській ОДА
15.00-17.00 — заключна пресс-конференція «Результати вимірювать станціями громадського моніторингу повітря та реферної станції «ЕОЛ-1»

Анонс 26 серпня в Нікополь приїде перша в Україні референтна мобільна станції моніторингу повітря «ЕОЛ-1» і представниками КП «Центр екологічного моніторингу ДОР» (р.Дніпро) будуть проведені виміри параметрів повітря. Це дозволить порівняти свідчення станцій громадського моніторингу повітря і дані сертифікованих лабораторних досліджень. Результати досліджень будуть представлені на фінальній прес-конференції проекту, яка відбудеться 26 серпня з 15.00 до 17.00. (Захід буде також транслюватиметься через платформу ZOOM і сторінки проекту в соц мережах)
Участь в заходах вже підтвердили:
— заступник голови Дніпропетровської обласної ради — начальник управління з питань екології Ангурець О.В.
— представників Департаменту екології Дніпропетровської області
— представники КП «Центр екологічного моніторингу ДОР»
— представники Громадської екологічної ради при Дніпропетровській обласній державній адміністрації
— і інші експерти-екологи з інших міст України.

Дякуємо за інформаційну підтирмку наших партнерів заходу:
газету «Проспект Трубників», Громадська організація «Прихист» (група), НікопольСity, Nikopolnews, газету Репортер, Ностальжи Никополь , Никопольский Информационный Портал НИКОПОЛЬ-АРТ газета «ГОРОД Никополь», ДІД КЛЮБ, Маркетинговое агентство Onion, Лаунж-зона «CORONA», РА «СЭР», ботанічний сад Eco Vista

Більше інформації про програму заходу можете дізнатися в наступних анонсах на сторінці https://www.facebook.com/NikopolAirCLEAN і по телефону 099-303-32-32 або 066-563-51-12, 063-514-59-49, 067-537-60-44

 

Оставить комментарий

avatar
250