Новое на сайте

Интервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

Організація молоді Запорізької АЕС провела онлайн-вікторину «Home energy»

Источник: ЗАЕС

Організація молоді Запорізької АЕС провела онлайн-вікторину «Home energy»
12 Июн 2020 09:00 | Новости Никополя

Організація молоді первинної профспілкової організації Запорізької АЕС в умовах карантину активно продовжує свою роботу дистанційно. Відбулася перша пряма трансляція інтелектуально-розважальної онлайн-вікторини «Home energy».

Гра складалася з двох тем: перша — «Атомна енергетика», так як більшість мешканців міста пов’язані з атомною енергетикою; друга —  «Енергодар», якому цього року виповнюється 50 років. Всього у вікторині було 26 запитань, на кожне відводилось 30 секунд та 4 варіанти відповіді.

В онлайн-вікторині могли взяти участь всі бажаючі, незалежно від віку та місця роботи, для цього необхідно було зареєструватися за посиланням на сторінці Організації молоді ВП ЗАЕС у Facebook.

За підсумками проведеної інтелектуально-розважальної онлайн-вікторини «Home energy» третє місце посів представник електроцеху ВП ЗАЕС — Олексій Вавілов, друге місце — у представниці проєктно-конструкторського підрозділу ВП ЗАЕС — Ольги Бондаренко, перше місце виборов представник цеху дезактивації ВП ЗАЕС — Станіслав Бондаренко.

Організація молоді Запорізької АЕС планує розвивати цей напрямок і надалі проводити інтелектуально-розважальні онлайн-ігри.

 

Оставить комментарий

avatar
250