З турніру – з нагородами

Джерело: заес

26 Лис 2019 14:29 | Новини Нікополя

На IV традиційному міжобласному турнірі з волейболу серед чоловічих команд пам’яті Олександра Толоба, який проходив в смт. Веселе, збірна команда Запорізької атомної електростанції зайняла почесне друге місце.

У змаганнях взяло участь 7 команд з смт. Веселе і міст: Кривий Ріг, Бердянськ, Маріуполь, Енергодар, Орєхов, Гуляйполе.

Команди були розподілені на дві групи по 3 і 4 команди в кожній. Команда ВП ЗАЕС потрапила в групу з 4 команд і, вигравши всі ігри, впевнене посіла перше місце, вийшовши у фінал змагань.

У боротьбі за 1 місце в турнірі наша збірна грала з командою господарів турніру і у запеклій боротьбі поступилися їм з рахунком 2:1, посівши друге місце.
Тренується команда під керівництвом тренера спортивно-оздоровчого комплексу ВП ЗАЕС Олександра Зубенка.