Новое на сайте





Интервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

У Нікополі відбувся конкурс з української мови

У Нікополі відбувся конкурс з української мови
25 Ноя 2019 08:37 | Новости Никополя

23 листопада 2019 року на базі КЗ «ННВК № 15» пройшов ІІ етап XX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Про це Нікопольський інформаційний портал дізнався з повідомлення на сторінці Освітянський вісник Нікополя.

Це конкурс, який має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу. Це ще один шанс для школярів проявити себе, реалізувати свої творчі можливості та здібності. Вчителі — це люди, які виховують цих зірочок, які здатні зробити з них великих людей у майбутньому.

Учні та педагоги перед початком конкурсу вшанували пам’ять жертв голодомору, запалили в своїй душі свічку пам’яті про мільйони загублених життів співвітчизників.

Вітаємо переможців та їх вчителів:
4 класи:
1 місце: Дудкіна Софія, вчитель Бєбнєва Н.А. (КЗ «ННВК № 15»);
2 місце: Пічугіна Софія, вчитель Муравйова С.В. (КЗ «НСЗШ №16»);
3 місце: Каракай Катерина , вчитель Кодря О.М. (КЗ «НСЗШ №25»).

5 класи:
1 місце: Ковальова Кіра, вчитель Терлякова Т.П. (КЗ «НСЗШ №25»);
2 місце: Заполучникова Дар’я, вчитель Соколова Л.М. (КЗ «НСЗШ №4»);
3 місце:Жукович Кіра, вчитель Джежеря О.О. (КЗ «НСЗШ №14»);
3 місце: Беневоленська Аліна, вчитель Куянова Д.С. (КЗ «НСЗШ №10»).

6 класи:
1 місце: Бондаренко Назар, вчитель Ліханська О.Л. (КЗ «НСЗШ №23»);
2 місце: Савченко Яна, вчитель Бойко В.В. (КЗ «НСЗШ №24»);
3 місце:Житня Кіра, вчитель Бучко Г.А. (КЗ «НСЗШ №12»);
3 місце: Ткаченко Анастасія, вчитель Литвин Н.І. (КЗ «НСЗШ №2»).

7 класи:
1 місце: Москаленко Поліна, вчитель Лаврова Н.І. (КЗ «НСЗШ №17»);
2 місце: Бенчак Ксенія, вчитель Левченко Л.Г. (КЗ «ННВК №7»);
3 місце:Чуприна Ілля, вчитель Колмогорцева І.В. (КЗ «ННВК №15»).

8 класи:
1 місце:Половінцева Анастасія, вчитель Костюченко В.І. (КЗ «НСЗШ №9»);
2 місце: Мочалова Вероніка, вчитель Давидченко А.М. (КЗ «НСЗШ №4»);
3 місце: Пащенко Єлизавета, вчитель Бойко В.В. (КЗ «НСЗШ №24»).

9 класи:
1 місце:Ходак Ніколь, вчитель Костюченко В.І. (КЗ «НСЗШ №9»);
2 місце: Толочко Катерина, вчитель Рубан Н.М. (КЗ «НСЗШ №24»);
3 місце: Шкуратова Єлизавета, вчитель Колмогорцева І.В. (КЗ «ННВК №15»).

10 класи:
1 місце:Денисюк Софія, вчитель Ярмошенко В.І. (КЗ «ННВК №15»);
2 місце:Білогай Ганна, вчитель Селіна С.П. (КЗ «НСЗШ №8»);
3 місце:Дяченко Владислава, вчитель Бондарева Г.О. (КЗ «НСЗШ №9»).

11 класи:
1 місце: Рудник Аліна, вчитель Костюченко В.І. (КЗ «НСЗШ №9»);
2 місце:Абраменко Микита, вчитель Марценко Г.О. (КЗ «ННВК №15»);
3 місце:Мінтій Оксана, вчитель Жигалова Л.В. (КЗ «НСШ №5»).

Оставить комментарий

avatar
250