Нікопольські боксери показали високі результати на Чемпіонаті України з боксу

29 Жов 2019 12:53 | Новини Нікополя

З 21 по 27 жовтня в місті Бердянську проходив чемпіонат України з боксу серед юнаків 2006-2007 р.н., який зібрав 385 спортсменів з різних областей України.

До складу збірної команди Дніпропетровської області увійшли вихованці Нікопольської дитячо-юнацької спортивної школи «Трубник» Мельниченко Дмитро, Мельниченко Сергій, Птичкін Богдан і Захарченко Микита.

За результатами тижня наполегливих поєдинків на рингу Мельниченко Сергій у ваговій категорії 43 кг., а Птичкін Богдан у ваговій категорії 65 кг. стали чемпіонами змагань і піднялися на найвищу сходинку п’єдесталу. Срібну медаль виборов Захарченко Микита (50 кг.), бронзовим призером став Мельниченко Дмитро (40 кг.). Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями та кубками.

Вітаємо наших юних спортсменів та їх тренерів-викладачів Костянтина Чекалова та Олександра Мимрикова з дуже успішним виступом на чемпіонаті України і бажаємо подальших успіхів і перемог!