Юні тенісисти вдало виступили на обласних змаганнях

30 Вер 2019 11:55 | Новини Нікополя

З 28 по 29 вересня в місті Дніпро проходив чемпіонат Дніпропетровської області з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 2005 р.н. і молодше.

В спеціалізованому залі «Велика гра» зібралися понад 50 спортсменів з різних міст області. Команда тенісистів НДЮСШ «Трубник» у складі Дерлюка Антона, Мираєвського Олександра, Жованика Олександра, Доруди Олександра, Дерлюк Анни, Литовченко Анастасії, Сузанскої Карини, Куренної Олени та Дубініної Анастасії стала срібним призером змагань. Команда дівчаток та команда хлопчиків також завоювали срібні медалі.

У парному жіночому розряді Дерлюк Анна піднялась на найвищу сходинку п’єдесталу і отримала золото, а в парному чоловічому розряді Дерлюк Антон та Мираєвський Олександр стали бронзовими призерами. Спортсмени були нагороджені грамотами та медалями.

Вітаємо наших тенісистів і їх тренера-викладача Світлану Братік з успішним виступом!