Новини області
Новини України
Оголошення
Афіша

У плавальному басейні Запорізької АЕС пройшли змагання на першість м. Енергодар з плавання

Джерело: Запорізька АЕС

У плавальному басейні Запорізької АЕС пройшли змагання на першість   м. Енергодар з плавання
23 Вер 2019 13:03 | Новини Нікополя

У плавальному басейні Запорізької АЕС пройшли змагання з плавання на першість м. Енергодар, присвячені Дню фізичної культури і спорту України. Абсолютними переможцями стали: серед дівчат – Софія Дяченко, серед хлопців – Денис Гуляков.

Всього у змаганнях взяло участь 67 плавців – вихованців спортивно-оздоровчого комплексу ВП ЗАЕС, 2003-2013 років народження. Всі спортсмени змагалися на дистанції 50 метрів вільним стилем.

У своїх вікових категоріях також переможцями стали: серед дівчат – Якубенко Анна, Голованова Дар’я, Полякова Поліна, Пригода Анна, Мазур Мілана, Ніколаєнко Настя та Піщуліна Аріна. Серед хлопців: Бабченко Михайло, Піщулін Олександр, Дьяков Михайло, Маник Артем, Каплун Іван, Кравець Леонід, Шмітько Микита, Живогляд Пилип та Хоролець Тимофій. Хлопці та дівчата показали відмінні результати, а деякі з них виконали спортивні розряди.

Юні плавці  займаються у  тренерів  спортивно-оздоровчого комплексу ВП ЗАЕС Мохової Юлії, Белявської Тетяни і Рафальського Миколая.