Новое на сайте

Интервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

Вони працюють, щоб Нікополь не перетворився на суцільний смітник

Вони працюють, щоб Нікополь не перетворився на суцільний смітник
18 Мар 2019 15:55 | Новости Никополя

Робітники комунального підприємства «Міськавтодор-1» намагаються підтримувати чистоту на вулицях нашого міста. Їх можна зустріти дуже рано, ще до того, як у всіх починається робочий день. Вони прибирають мулові відкладення біля бордюрів на центральних вулицях Нікополя для того, щоб городяни не дихали пилом влітку, та збирають вручну непридатне сміття, щоб Нікополь не перетворився на суцільне звалище побутових відходів.

– Непридатне сміття – це те, що виходить у «вдячних» городян, коли рука у них розтискується і все на землю випадає, – розповідає директор КП «Міськавтодор-1» Олексій Савченко. – Повинен зізнатися, що руки розтискаються як у пішоходів, так і у пасажирів автомобілів, тому що сміття ми збираємо з зупинок, доріг і зелених зон. В день по місту збирається 2,5 кубометра сміття (недопалки, папірці, пластик), з зупинок –  приблизно 1 кубометр, якщо ми прибираємо стихійні звалища, то в день вивозиться близько 15-20 кубометрів сміття.

Після загальноміських святкувань до зазначеної кількості додається ще понад чотирьох кубометрів сміття! Невже нам подобається жити на смітнику? Чи може підтримувати чистоту в нашому місті все ж таки в наших силах?

Оставить комментарий

avatar
250