Новое на сайте
Интервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

Андрій Єрмак: Влада робить усе необхідне, щоб Українська держава та Збройні Сили були готовими до будь-якого розвитку подій

Андрій Єрмак: Влада робить усе необхідне, щоб Українська держава та Збройні Сили були готовими до будь-якого розвитку подій
20 Янв 2022 08:40 | Новости Украины

Українська влада робить усе необхідне, щоб наша держава та Збройні Сили були готовими до будь-якого сценарію розвитку подій. Про це заявив керівник Офісу Президента Андрій Єрмак під час зустрічі з представниками українських ЗМІ.

«Ми здійснюємо всі необхідні заходи, щоб бути готовими до будь-якого розвитку подій. Але при цьому зберігаємо холодну голову, щоб мінімізувати ризики для людей. Паніка ще нікому не була добрим другом. Збереження виваженої позиції необхідне, щоб об’єктивно оцінювати ситуацію й домагатися того, що відповідає нашим інтересам», – сказав він.

Андрій Єрмак наголосив: українські служби разом з міжнародними партнерами пильно стежать за станом справ біля кордонів України, а влада має повну та об’єктивну інформацію щодо ситуації.

Керівник Офісу Президента зазначив, що в питанні захисту суверенітету й територіальної цілісності Україна не залишається на самоті, адже владі вдалося акумулювати підтримку як з боку європейських країн, так і з боку США.

Він звернув увагу на кількість візитів представників іноземних держав до України, які відбулися останнім часом.

Оставить комментарий

avatar
250