Новое на сайте

Интервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

Олена Зеленська виступила на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Здорова Україна»

Олена Зеленська виступила на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Здорова Україна»
23 Июн 2021 16:40 | Новости Украины

Перша леді Олена Зеленська виступила на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Здорова Україна». Під час заходу зокрема обговорюються питання популяризації здорового способу життя, розвитку спортивної інфраструктури у громадах, доступності спорту для всіх верств населення, безбар’єрності у спорті, моделі здорової школи та індексу здоров’я школи, екології життя та чинників, що впливають на здоров’я нації.

Олена Зеленська відкрила другий день форуму, присвячений темі «Свідома Україна». Перша леді розповіла про реформу системи харчування у школах, започатковану за її ініціативою.

Здоров’я людини залежить від багатьох чинників: спадковості, стану довкілля, рівня медицини. Але на 60%, за даними ВООЗ, здоров’я людини залежить від способу життя: сну, харчування, рухової активності. Усе це – складові здоров’я.

«Збереження здоров’я дітей є одним з найважливіших завдань держави. За даними ЮНІСЕФ, систематичний аналіз освітніх програм у 52 країнах світу показав, що існування програми шкільного харчування є одним з небагатьох чинників, які позитивно впливають не тільки на бажання відвідувати школу, а й на рівень навчання в цілому. Учні показували вищі бали під час когнітивних, мовних та математичних тестів», – зазначила дружина Президента.

Оставить комментарий

avatar
250