Новое на сайте


Интервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

Програми підтримки Українського культурного фонду та Українського інституту книги повністю профінансовані

Програми підтримки Українського культурного фонду та Українського інституту книги повністю профінансовані
30 Дек 2020 21:40 | Новости Украины

Державна казначейська служба України повністю профінансувала грантові програми від Українського культурного фонду (УКФ) та Українського інституту книги (УІК) для підтримки індустрії під час кризи. Відповідний закон щодо держпідтримки сфери культури, креативних індустрій, туризму, малого та середнього бізнесу Президент Володимир Зеленський підписав у липні 2020 року.

У межах механізмів, передбачених цим законом, державну підтримку одержали сотні організацій зі сфери культури, креативних індустрій та туризму, які зазнали збитків в умовах коронакризи. Зокрема, УКФ надав гранти 858 інституціям на суму понад 520 млн грн, а УІК уклав 94 договори інституційної підтримки на загальну суму 81,42 млн грн.

Такі програми інституційної підтримки були впроваджені в Україні вперше. За розробку законодавчої бази відповідало Міністерство культури та інформаційної політики спільно з Комітетом з питань гуманітарної та інформаційної політики Верховної Ради. Реалізовувалася підтримка через Український культурний фонд та Український інститут книги.

Оставить комментарий

avatar
250