Президент закликає парламентарів одностайно підтримати в другому читанні закон про держбюджет на 2021 рік
Президент України Володимир Зеленський висловив сподівання, що народні депутати під час голосування у другому читанні за державний бюджет на наступний рік продемонструють таку ж єдність, як і при ухваленні пакету законів про підтримку бізнесу та соціальну допомогу громадянам на період локдауну.
У своєму влозі Глава держави зазначив, що цього тижня парламент добре попрацював, ухвалено багато важливих рішень.
Так, народні депутати проголосували за ініційовані Володимиром Зеленським закони щодо підтримки людей і бізнесу під час карантину.
Крім того, Верховна Рада відновила кримінальну відповідальність чиновників за недостовірне декларування.
«Важливо, що встигли до настання 21-го року, тож ті, хто збрехав цьогоріч, не уникнуть відповідальності», – сказав Президент.
«Шкода, що поки що відповідальність не така жорстка, як хотілося. Але радує, що поки що», – додав він.
Парламентарі також підтримали президентський законопроект про відтермінування на рік запровадження РРО (реєстраторів розрахункових операцій) для ФОПів з урахуванням побажань бізнесу.







Оставить комментарий