Нове на сайті
Інтерв'ю
Новини області
Новини України
Оголошення
Афіша

Агресор атакував Дніпропетровщину понад 50 разів

Агресор атакував Дніпропетровщину понад 50 разів
3 Тра 2026 02:05 | Обласні новини

Понад 50 разів ворог атакував три райони області безпілотниками, артилерією та авіабомбами. Троє людей дістали поранень. Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС України у Дніпропетровській області.

На Нікопольщині росіяни поцілили по Нікополю, Мозолевській, Червоногригорівській, Мирівській, Марганецькій і Покровській громадах. Виникли пожежі. Пошкоджені готель, приватні будинки, господарські споруди, гараж, мікроавтобус. Дві легкові автівки понівечені, ще одна – знищена. Постраждали троє людей – жінка 44 років, чоловіки 62 та 84 років. Всі на амбулаторному лікуванні.

У Кривому Розі пошкоджена інфраструктура. 

На Синельниківщині ворог вдарив по Покровській громаді.

За меддопомогою звернулася ще одна людина, постраждала через нічну атаку на Павлоград. 21-річна жінка на амбулаторному лікуванні.

Оставить комментарий

avatar
250