Нове на сайті
Інтерв'ю
Новини області
Новини України
Оголошення
Афіша

У Римі відбулася зустріч президентів України та Італії

У Римі відбулася зустріч президентів України та Італії
16 Кві 2026 04:05 | Обласні новини

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Президентом Італії Серджо Маттареллою.

Глава держави подякував Президенту Італії за незмінну принципову позицію щодо підтримки України та українців.

Серджо Маттарелла запевнив, що позиція його країни незмінна й підтримка України триватиме.

Володимир Зеленський висловив окрему вдячність за допомогу українському енергетичному сектору протягом цієї складної зими. Президенти обговорили подальшу допомогу, необхідну для енергетичної стійкості України.

Лідери говорили й про безпекову ситуацію в Україні та світі загалом, зокрема на Близькому Сході та в регіоні Затоки. Володимир Зеленський зазначив, що припинення вогню в регіоні є важливим сигналом деескалації та відкриває можливості для дипломатичних рішень. Україна давно наголошує: такий самий підхід має бути застосований і для закінчення російської агресії.

Президент розповів про домовленості України та країн регіону щодо безпекової співпраці та наголосив, що важливо розбудовувати спільну систему захисту й у Європі. Володимир Зеленський поінформував про домовленість із Головою Ради міністрів Італії Джорджею Мелоні опрацювати деталі Drone Deal між двома країнами.

Оставить комментарий

avatar
250