Нове на сайті
Інтерв'ю
Новини області
Новини України
Оголошення
Афіша

На Дніпропетровщині посилюють заходи безпеки напередодні Великодня та Радониці

На Дніпропетровщині посилюють заходи безпеки напередодні Великодня та Радониці
7 Кві 2026 22:55 | Обласні новини

У Великодні та поминальні дні на Дніпропетровщині посилюють заходи безпеки. На цьому під час наради з правоохоронцями, рятувальниками та представниками духовенства наголосив начальник Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа. 

«Наша основна задача – максимальна безпека для цивільного населення, для прихожан, для тих, хто буде святкувати. Поліція, СБУ, Національна гвардія, інші правоохоронні органи, а також працівники військово-цивільної адміністрації працюватимуть 24/7», – сказав Олександр Ганжа. 

У містах та громадах біля церков і кладовищ чергуватиме поліція. У посиленому режимі працюватимуть й надзвичайники. Начальник ОВА наголосив, що комендантська година залишається без змін.

Жителів області закликають не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та в разі загрози прямувати у безпечні місця. Про наявні поруч укриття вірян мають попереджати у храмах.

Також радять уникати масових скупчень людей, уважно ставитися до підозрілих предметів, а відвідини кладовищ на Радоницю розподілити на кілька днів.

Оставить комментарий

avatar
250