Двоє людей постраждали через ворожі атаки на Дніпропетровщину
Понад 30 разів ворог атакував три райони області безпілотниками та артилерією. Двоє людей дістали поранень. Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС України у Дніпропетровській області.
У Криворізькому районі – Зеленодольську, Карпівську та Апостолівську громади. Зайнялася п’ятиповерхівка. Ще три багатоквартирні будинки пошкоджені. Понівечена й інфраструктура. Постраждали чоловіки 23 і 55 років.
На Нікопольщині під ударом були сам Нікополь, Червоногригорівська, Марганецька і Покровська громади. Пошкоджені підприємства, багатоквартирні та приватні будинки, магазини. Знищена господарська споруда.
У Синельниківському районі росіяни поцілили по Дубовиківській та Українській громадах. Понівечений приватний будинок.







Оставить комментарий