Нове на сайті

Інтерв'ю
Новини області
Новини України
Оголошення
Афіша

Майже 200 воїнів зібрав турнір DNIPRO REGION VETERAN’S POWER 2026

Майже 200 воїнів зібрав турнір DNIPRO REGION VETERAN’S POWER 2026
16 Лют 2026 03:55 | Обласні новини

У Дніпрі відбувся турнір DNIPRO REGION VETERAN’S POWER 2026. Він об’єднав майже 200 ветеранів і діючих військових після поранень. Воїнів з дев’яти областей України. Проведення змагань ініціювала команда ОВА. 

«Турнір DNIPRO REGION VETERAN’S POWER 2026 організували для ветеранів і діючих військових. Тих, які отримали поранення, захищаючи країну. Вже відновилися або тільки починають цей шлях. Наша задача – залучити якомога більше оборонців до спорту. Адже він допомагає реабілітуватися та адаптуватися до цивільного життя», – зазначив в.о. начальника управління з питань ветеранської політики ОВА Олександр Півторацький.

На змаганнях було шість дисциплін. Веслування, велотренування та кросфіт. А ще – човниковий біг, утримання вагового диску та армрестлінг.

«Спорт – це не тільки фізична реабілітація, а й емоційна. Людина може бути без видимих поранень, але максимально виснажена. На цьому турнірі є підготовлені воїни та новачки. Але кожен з них вже переміг, бо прийшов і спробував сили. Сподіваємось – вони отримали додаткову мотивацію не зупинятися», – додав головний суддя турніру, голова ГО «Тор Жим» Дмитро Матвєєв. 

Оставить комментарий

avatar
250