Нове на сайті

Інтерв'ю
Новини області
Новини України
Оголошення
Афіша

Володимир Зеленський провів у Мюнхені зустріч із керівниками міжнародних інвестиційних компаній

Володимир Зеленський провів у Мюнхені зустріч із керівниками міжнародних інвестиційних компаній
15 Лют 2026 16:35 | Обласні новини

У Мюнхені Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із керівниками міжнародних інвестиційних компаній: Allianz, Amundi, Barrick Gold, BlackRock, Deutsche Bank, Fortescue, HypoVereinsbank, Lazard, Moore Capital Management, New York Life Investments, PIMCO, Relativity Space, Siemens Energy, State Street. Захід модерувала радниця Глави держави з питань економічного розвитку Христя Фріланд.

Володимир Зеленський наголосив, що один із головних напрямів для залучення інвестицій та відбудови не лише під час війни, а й після її закінчення – це енергетика.

«Сьогодні це найбільший виклик для нас, і ми просимо всіх партнерів допомогти нам з енергетикою в будь-який спосіб. Зрозуміло, що нам потрібно її децентралізувати, і ми вже почали це робити. Гадаю, це дуже розумна інвестиція, тому що сьогодні ви допомагаєте людям, а завтра, на мою думку, це принесе вигоду всім», – зазначив Президент.

Володимир Зеленський акцентував, що внаслідок російських атак Україна втратила близько 10 ГВт потужностей генерації електроенергії та щодня працює над їх відновленням. За словами Глави держави, наша країна відкрита до відповідних інвестицій.

Оставить комментарий

avatar
250