Новое на сайте
Интервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

На Дніпропетровщині більшість матусь обирають грудне вигодовування

На Дніпропетровщині більшість матусь обирають грудне вигодовування
6 Авг 2022 13:40 | Областные новости

Більшість матусь Дніпропетровщини обирають грудне вигодовування. Понад 40% – зберігають його до 6-місячного віку дитини.

Про це повідомили у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

«До шести місяців рекомендуємо годувати дитину виключно материнським молоком, без додавання сумішей. Це дуже важливо для немовлят. Після – потроху вводити прикорм. Але намагатися продовжувати грудне вигодовування до двох років», – сказала лікарка-педіатр Людмила.

Лікарка каже – бувають ситуації, коли грудного молока у мами недостатньо. Зокрема, через стрес та переживання.  Головне для жінки – заспокоїтися. Не поспішати давати дитині суміш чи воду. Варто щогодини прикладати немовля до грудей. Згодом почнуть «працювати» рефлекси та гормони – лактація відновиться.

Важливо й повноцінно харчуватися, пити достатньо рідини, спати та відпочивати. Не останню роль відіграє підтримка близьких.

«Ще під час вагітності вирішила, що хочу годувати грудьми. У цьому багато плюсів. Материнське молоко має корисні вітаміни та мікроелементи. А ще можна більше часу приділяти дитині, не витрачати його на підготовку сумішей», – сказала новоспечена мама Олена.

Оставить комментарий

avatar
250