Новое на сайте
Интервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

Мешканців Дніпропетровщини запрошують на курси вебдизайну

Мешканців Дніпропетровщини запрошують на курси вебдизайну
4 Авг 2022 12:40 | Областные новости

Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості запрошує на навчання. Там запустили нові курси.

Можна опанувати графічний та вебдизайн, основи UI/UX, системне адміністрування, комп’ютеризацію торговельних процесів. А ще навчитися створювати Інтернет-магазини на CMS Opencart. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

«В Україні зростає попит на робітничі професії. Не втрачають актуальності й комп’ютерні технології. Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до навчання у Дніпропетровському центрі професійно-технічної освіти. Безробітних – коштом служби зайнятості. Тих, хто мають роботу – за власний рахунок. Або ж компанії можуть компенсувати вартість для своїх співробітників», – сказала начальниця відділу організації профнавчання Дніпропетровського обласного центру зайнятості Тетяна Кардель.

У Центрі можна вивчитися й на касира банку та контролера-касира, продавця, офісного службовця, електрогазозварника, оператора котельні. А ще молодшу медичну сестру з догляду за хворими, манікюрника, стропальника.

Оставить комментарий

avatar
250