Новое на сайте
Интервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

Шість громад Дніпропетровщини отримали посівну картоплю

Шість громад Дніпропетровщини отримали посівну картоплю
29 Июн 2022 15:40 | Областные новости

Майже 4 тис родин Дніпропетровщини отримали допомогу від Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН. Їм надали 200 тонн посівної картоплі. Коренеплід висадили у Перещепинській, Покровській, Апостолівській, Широківській, Верхньодніпровській та Вишнівській громадах. Про це стало відомо на брифінгу в обласній військовій адміністрації.

«Спеціальна установа ООН надавала мешканцям громад області насіння та картоплю для висадки. У планах організації – допомогти селянам із курчатами та кормами для худоби», – зазначив начальник управління зовнішньоекономічної діяльності ДніпроОВА Олександр Ракша.

Кожна родина отримала по два мішки коренеплоду, сказала регіональна координаторка Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН по Сходу України Олена Сафарова.

«Ми відвідали деякі господарства Дніпропетровщини, які отримали допомогу. Картопля добре цвіте. Люди сподіваються на гарний врожай у вересні. Кажуть, поділяться із сусідами, в яких немає городів. Загалом дуже вражені згуртованістю селян у ваших громадах», – розповіла Олена Сафарова.

Оставить комментарий

avatar
250