Новое на сайте
Интервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

У лікарнях Дніпропетровщини проводять складні офтальмологічні операції

У лікарнях Дніпропетровщини проводять складні офтальмологічні операції
17 Июн 2022 09:40 | Областные новости

Повертають зір та яскраві барви. У лікарнях Дніпропетровської області щороку роблять понад 12,5 тис офтальмологічних операцій. З них майже 1,2 тис – дітям. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

В одній з лікарень Дніпра пацієнтам допомагають 24/7. Щодня проводять й складні офтальмологічні операції. Одна може тривати декілька годин.

Медики кажуть, люди приходять з тими ж проблемами, що й до війни. Катаракти, глаукоми, травми очей, відшарування сітківки. Лікарі борються за кожен відсоток зору.

Офтальмолог Марина Грига – перший медик у родині. Лікарем хотіла стати ще зі школи. У професії 8 років. Прийшла працювати у 2014 році, тоді ж народила сина.

«Дитина разом зі мною гортала книжки з офтальмології. Син знає, що я лікар, допомагаю людям. Знає, що мама робить важливі речі, – розповіла лікарка. – Мій обов’язок – повертати зір, робити життя людей краще. Коли виписую пацієнтів – це велике щастя».

Пацієнту Миколі Саковичу – 81. Розповів, буквально вчора йому зробили складну операцію на правому оці – видалили катаракту.

Оставить комментарий

avatar
250