Новое на сайтеИнтервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

У Кривому Розі прокладають новий колектор

У Кривому Розі прокладають новий колектор
25 Окт 2021 11:40 | Областные новости

У Кривому Розі від мікрорайону Сонячного до Східного-2 прокладають новий колектор. Реконструкція та будівництво каналізаційних колекторів — важливий напрямок природоохоронних заходів, який реалізується в межах міської екологічної програми.

Самопливний каналізаційний колектор на Сонячному, діаметром 908 мм та довжиною 568 м, проходитиме через насип колій швидкісного трамвая й об’їзної автодороги до приймального колодязя каналізаційної насосної станції №57. Будуватимуть його із застосуванням методу горизонтально направленого буріння.

«Стабільне постачання води та водовідведення стоків сьогодні є нагальним питанням. Тому в 2021 році реалізуємо проєкт будівництва каналізаційного колектора на мікрорайоні Сонячний. Це важлива ланка водовідведення, яка забезпечує стабільне функціонування всієї водної системи значної частини Саксаганського району. Загалом, це понад 100 тисяч споживачів системи водовідведення. Наше завдання сьогодні — не тільки побудувати, а й забезпечити стабільне функціонування цієї системи. Реалізація проєкту забезпечить і безаварійну експлуатацію каналізаційних мереж», — зазначив заступник міського голови Олександр Катриченко.

Оставить комментарий

avatar
250