Новое на сайте


Интервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

На Дніпропетровщині відкрилася виставка пам’яті видатного археолога (фото)

На Дніпропетровщині відкрилася виставка пам’яті видатного археолога (фото)
15 Сен 2021 13:40 | Областные новости

У Покрові, Дніпропетровської області, у міському народному історико-краєзнавчому музеї імені М.Занудька відкрито виставку, присвячену видатному археологу Борису Мозолевському.

28 років тому, 13 вересня 1993 року, перестало битися серце видатного науковця, неперевершеного археолога, людини, чиє поетичне слово торкалося сердець – Бориса Миколайовича Мозолевського.

Його постать є знаковою для нашого регіон. Він не лише працював у степовому краї, а й став частиною його історії, залишивши по собі світлу пам’ять і безцінну спадщину. Одна з центральних постійнодіючих експозицій музею присвячена археологу Борису Мозолевському та його величній знахідці – Пекторалі. Тематична виставка – то данина великої шани.

Працівники закладу зібрали світлини останніх років життя Бориса Мозолевського, його пророцькі поезії, які розкривають глибину переживань людини, що відкрила світові вічність Скіфії і відчувала наближення власної вічності. Тут численні публікації, видання його віршів і спогади покровчан, про зустрічі з непересічною особистістю — Борисом Миколайовичем Мозолевським.

Оставить комментарий

avatar
250