Новое на сайте


Интервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

Дніпропетровщина отримала перші 1170 доз вакцини від коронавірусу

Дніпропетровщина отримала перші 1170 доз вакцини від коронавірусу
19 Апр 2021 17:40 | Областные новости

Дніпропетровщина отримала перші 1170 доз американо-німецької вакцини від коронавірусу. Це препарат Comirnaty виробництва компаній Pfizer/BioNTech.

«Це – цільова вакцина. Нею робитимемо щеплення тільки мешканцям та співробітникам інтернатів для людей похилого віку. Для цього в області підготували 4 мобільні бригади – у Дніпрі, Кривому Розі,  Кам’янському та Томаківці», – сказала в.о директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Вікторія Кулик.

Вакцина має специфічні умови зберігання – від -60 до -80 градусів. Тому з центрального складу у Києві буде щотижня надходити в область невеликими партіями у спеціальних морозильних боксах.

«Заморожена вакцина буде зберігатися у контейнерах з сухим льодом, – розповіла лікарка-епідеміолог Юлія Вербинська. – Потім її забиратимуть мобільні бригади та вирушатимуть до інтернатів. Вакцину доставлятимуть у термоконтейнерах за температури від +2 до +8. Після розморожування препарат необхідно використати протягом 5 діб».

В одному флаконі – 6 доз. Відкриту та розведену вакцину можна зберігати не більше 6 годин. Щеплення слід робити двічі. Повторне – за 21 день.

Оставить комментарий

avatar
250