Новое на сайтеИнтервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

Тематичні інсталяції та двоповерховий харчоблок: у Дніпрі завершують реконструкцію гімназії №33

Тематичні інсталяції та двоповерховий харчоблок: у Дніпрі завершують реконструкцію гімназії №33
7 Апр 2021 16:40 | Областные новости

Завершується реконструкція Маріїнської багатопрофільної гімназії №33 у Дніпрі. Підрядникам залишилося облаштувати харчоблок, доробити внутрішнє оздоблення та благоустрій території.

Із ходом реконструкції під час робочої поїздки на Дніпропетровщину ознайомився Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

Міністр підкреслив, що програму Президента України «Велике будівництво» успішно втілюють у життя. Вона спрямована на те, щоб вся інфраструктура країни стала сучасною, інклюзивною та комфортною для кожного українця.

«Дніпропетровщина демонструє потенціал якісної співпраці області та центральної влади. Маю з головою облдержадміністрації конструктивний діалог. Наші спільні здобутки працюватимуть для людей», – сказав Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

Крило, де зараз йдуть роботи, на 12 навчальних класів. Хімії, біології, філології та початкової школи. Стіни біля кожного прикрасять тематичними інсталяціями. Фотошпалери з красою підводного світу – біля кабінету біології. Формули та колби – хімії. Молодшим учням – яскраві дитячі зображення.

Оставить комментарий

avatar
250