Оголошення
Афіша

Спортсмени з Дніпропетровщини стали призерами «Кубку скіфів-2020»

22 Лип 2020 20:40 | Обласні новини

Покровчани стали призерами онлайн-турніру «Кубок скіфів 2020», який провели Федерація гирьового марафону України та Онлайн-ліга гирьового спорту України. Повідомляють у прес-службі міської ради.

Марафон тривав до 5 липня. Відповідно до формату змагань, учасники викладали відео виконання вправ. Тож усі виступи гирьовиків Покрова можна було побачити на сторінці наставника нашої команди Віталія Мартинюка. В онлайн-турнірі команда виступила у повному складі і завоювала 10 золотих, 1 срібну та 3 бронзових медалі.

«Кожен наш гирьовик здобув призове місце. Вітаємо Дмитра Швеця, Богдана Ковальчука, Дмитра Козуба, Руслана Вілкова, Олену Жданову, Валерію Жизневську та Віталія Мартинюка з переконливою перемогою», — зазначають у прес-