Оголошення
Афіша

Дніпрянка здобула срібло на чемпіонаті зі стокліткових шашок (Фото)

10 Лют 2020 09:40 | Обласні новини

В Івано-Франківську закінчився чемпіонат України зі стокліткових шашок серед молоді. До змагань долучився 81 учасник з 9 областей країни. Спортсмени змагались у трьох видах програм: із класичної, швидкої та блискавичної гри. Повідомляють у прес-службі Дніпровської міської ради.

Дніпропетровська область виборола першість у командному заліку з блискавичної гри. Свій внесок у загальнокомандний результат зробила вихованка Дніпровської дитячо-юнацької спортивної школи № 9 ім. міжнародного гросмейстера О. С. Мороза Марія Острецова. Вона посіла друге місце в особистих змаганнях серед дівчат вікової групи до 10 років. Іще одну срібну медаль юна спортсменка школи в рамках цього чемпіонату завоювала в турнірі з класичним контролем часу.