Новое на сайте


Интервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

У Дніпрі на чемпіонат з бадмінтону приїхали понад 90 спортсменів

У Дніпрі на чемпіонат з бадмінтону приїхали понад 90 спортсменів
6 Ноя 2019 20:40 | Областные новости

У Дніпрі стартували всеукраїнські змагання з бадмінтону. Понад 90 кращих спортсменів з семи областей України приїхали, аби позмагатися за звання чемпіонів. Повідомляють у прес-службі ДніпроОДА. Для Дніпропетровщини відкриття чемпіонату України з бадмінтону – дуже важлива подія. Адже в області більше двох тисяч хлопців та дівчат професійно займаються цим видом спорту.

Взяти участь у чемпіонаті приїхали понад 90 спортсменів різного віку. Вони змагатимуться в одиночних, парних та змішаних парних категоріях.

«Участь у цьому чемпіонаті – важливий старт для кожного спортсмена. Адже тут збираються найкращі. Конкуренція дуже висока, але ті, хто наполегливо та сумлінно тренувався, зможуть показати гарні результати», – зазначила тренерка з бадмінтону Вікторія Семенюта.

Серед учасниць – майстриня спорту міжнародного класу, дніпрянка Марія Улітіна. Бадмінтоном дівчина займається вже протягом двадцяти років.

«У сім років батьки привели мене на заняття, з того часу і займаюся бадмінтоном. Цей вид спорту дуже добре розвиває людину, – розповіла учасниця змагань Марія Улітіна. – Найголовніше – це воля до перемоги, тож на змаганнях буду старатися показати усе, на що здатна».

Оставить комментарий

avatar
250